Promobox > Modele > Stilolapsat & shkrepsat > Sete kimikave > TITANIUM JET BLACK SET

14.162.10 TITANIUM JET BLACK SET - Set laps kimik metal dhe roller

Stoku
15.123


Informatat themelore

Kodi 14.162.10
Model TITANIUM JET BLACK SET
Ngjyra E zezë
Paketë 100/25/1
Pesha neto 0.07 kg
Materiali Alumin
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Soft touch, Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Barcodi 8605040059708

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 120 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.265 x 0.38 m
Pesha bruto e kutisë 8.52 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960810920000

Produkte të ngjashme