40.055.12 TONY - ÇADËR ME HAPJE AUTOMATIKE

Stoku
4.491


Informatat themelore

Kodi 40.055.12
Model TONY
Përshkrimi Çadër me 8 panele, buton ngjyrash, bosht dhe kornizë, dorezë të gomuar, kornizë me tekstil me fije qelqi, majë plastike, bosht metalik të zi (Ø 10 mm) dhe këshilla
Brendi CASTELLI
Ngjyra Gri
Paketë 20/10/1
Pesha neto 0.45 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Barcodi 8605040066522

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.23 x 0.195 x 0.895 m
Pesha bruto e kutisë 9.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme