50.033.10 TOP GUN LADY - Maicë pambuku pollo për femra

S M L XL XXL
Stoku 0 0 0 239 377
Mbërritja 800
10.07.22.
1.200
10.07.22.
1.200
10.07.22.
50
10.07.22.
50
10.07.22.


Informatat themelore

Kodi 50.033.10-S
Model TOP GUN LADY
Përshkrimi Maicë pambuku pollo për femra, 210 g / m2, pak e beluar, e qepur anash, qepje e dyfishtë në pjesën e poshtme, vrapim rreth mëngëve, katër butona në ngjyrën e bluzës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe qepje shtesë përgjatë supeve, rreth sqetullave dhe ranfli
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.19 kg
Materiali Pambuk
Gram 210 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025684086

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.25 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 10.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610610000000

Produkte të ngjashme