50.032.10 TOP GUN - Maicë pambuku pollo

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 369 123 610 0 86
Mbërritja 550
16.09.24.
300
30.08.24.
1.050
16.09.24.
500
30.08.24.
1.550
16.09.24.
1.200
30.08.24.
1.450
16.09.24.
1.200
30.08.24.
950
16.09.24.
500
30.08.24.
300
16.09.24.
400
30.08.24.


Informatat themelore

Kodi 50.032.10-S
Model TOP GUN
Përshkrimi Maicë pambuku pollo , 210 g / m2, e qepur anash, qepje e dyfishtë në pjesën e poshtme, vrapim rreth mëngëve, tre butona në ngjyrën e këmishës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe qepje shtesë përgjatë shpatullave, rreth sqetullave dhe ranfli
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.22 kg
Materiali Pambuk
Gram 210 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025683720

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.24 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 12.22 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610510000000

Produkte të ngjashme