57.044.41 TRAFFIC - Jakne Sigurie për dimër

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 97 392 726 241 27
Mbërritja 300
23.08.24.
400
23.08.24.
602
23.08.24.
402
23.08.24.
250
23.08.24.
151
23.08.24.


Informatat themelore

Kodi 57.044.41-S
Model TRAFFIC
Përshkrimi Jakne Sigurie për dimër, jakë fluoreshente, jakë e lartë, dy shirita reflektues në pjesën e përparme, dy në anën e pasme, dy në mëngë dhe një mbi supet, zinxhir dhe përplasje me dy drejtime me shirita, kapuç i lëvizshëm me rregullatorë, palosur në një jakë të mbyllur me velcro , vrimë në mëngë për mbrojtje shtesë të ftohtë, qepje të papërshkueshëm nga uji, dy xhepa para, dy xhepa brenda, zinxhir të fshehur të brendshëm në anën e pasme për qasje të lehtë kur printoni
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E verdhë neoni
Paketë 10/1
Pesha neto 1.09 kg
Materiali Poliester
Performanca I papërshkueshëm nga uji, I papërshkueshëm nga ERA, Dukshmëri e lartë
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Gjinia Unisex
Standard Certifikata CE
Barcodi 8605040006511

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.46 x 0.36 x 0.64 m
Pesha bruto e kutisë 12.34 kg
Vëllimi I kutisë 0.11 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000