34.302.10 TURRO - ÇANTË KONFERENCE

Stoku
40


Informatat themelore

Kodi 34.302.10
Model TURRO
Përshkrimi Çanta e konferencës me rrip të rregullueshëm të shpatullave dhe një xhep me zinxhir në pjesën e përparme, një xhep në anën
Brendi BRUNO
Ngjyra Black
Paketë 30/1
Pesha neto 0.32 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040004470

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.32 x 0.3 x 0.44 m
Pesha bruto e kutisë 10.13 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420222900000

Produkte të ngjashme