58.085.10 ULMUS - Këpucë sigurie me prerje të ulët me funksion ESD S3 SRC

39.5 40 41 42 43 44 45 46 47.5 48.5
Stoku 3 0 5 19 26 27 14 0 0 0


Informatat themelore

Kodi 58.085.10-39.5
Model ULMUS
Përshkrimi Pjesa e sipërme e këpucëve: kombinim i rrjetës së qëndrueshme dhe sintetike Maja e këpucës: fibër karboni Shtroja: shkumë memorie, Shkumë memorie me ftohje me ajër Pllaka e mesit: jo metalike Sholla: rezistente ndaj rrëshqitjes Përmasat: 39.5, 40,41, 42, 43, 44 , 45, 46, 47.5, 48.5 Paketimi: 6/1
Brendi SKECHERS
Ngjyra E zezë
Paketë 1
Pesha neto 1.10 kg
Gjinia Për meshkuj
Standardi i këpucëve ESD, S3
Standard EN ISO 20345, Certifikata CE
Barcodi 8605040092675

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 6 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.35 x 0.42 m
Pesha bruto e kutisë 7.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 640419900000