50.044.10 UNA LSL - Bluzë pambuku pollo për femra

S M L XL XXL
Stoku 102 450 572 200 179


Informatat themelore

Kodi 50.044.10-S
Model UNA LSL
Përshkrimi Bluzë pambuku pollo mëngë të gjata për femra, 180 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, tre butona në ngjyrën e këmishës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe një thurje shtesë përgjatë shpatullës
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.18 kg
Materiali Pambuk
Gram 180 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605040007426

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.26 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 10.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610610000000

Produkte të ngjashme