50.039.10 UNA - Maicë pambuku pollo për femra

S M L XL XXL
Stoku 143 234 633 174 311


Informatat themelore

Kodi 50.039.10-S
Model UNA
Përshkrimi Maicë pambuku pollo për femra, 180 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, tre butona në ngjyrë të këmishës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe një thurje shtesë përgjatë shpatullës, 180 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, tre butona në ngjyrë të këmishës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe një thurje shtesë përgjatë shpatullës
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.15 kg
Materiali Pambuk
Gram 180 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025676975

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.25 x 0.48 m
Pesha bruto e kutisë 8.78 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610610000000

Produkte të ngjashme