50.043.10 UNO LSL - Bluzë pambuku pollo

S XL
Stoku 18 69


Informatat themelore

Kodi 50.043.10-S
Model UNO LSL
Përshkrimi Bluzë pambuku pollo mëngë të gjata, 180 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, tre butona në ngjyrën e këmishës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe një thurje shtesë përgjatë shpatullës
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.24 kg
Materiali Pambuk
Gram 180 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Unisex, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605040007686

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.27 x 0.51 m
Pesha bruto e kutisë 13.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610510000000

Produkte të ngjashme