50.038.10 UNO - Maicë pambuku pollo

S M L XL XXL 3XL
Stoku 146 1.251 2.544 2.805 766 375


Informatat themelore

Kodi 50.038.10-S
Model UNO
Përshkrimi Këmishë polo, 180 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, tre butona në ngjyrë të këmishës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe një thurje shtesë përgjatë shpatullës, 180 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, tre butona në ngjyrë të këmishës, buton rezervë, i përforcuar me një fjongo përgjatë qafës dhe një thurje shtesë përgjatë shpatullës
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.20 kg
Barcodi 8605025676678

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.36 x 0.48 m
Pesha bruto e kutisë 10.85 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610510000000

Produkte të ngjashme