34.299.10 URBAN - Çantë shpine

Stoku
2.758
Mbërritja 9.000
22.06.24.


Informatat themelore

Kodi 34.299.10
Model URBAN
Përshkrimi Çantë shpine me një ndarje kryesore dhe xhep para me zinxhir, xhep për laptop 15 inç dhe xhep anësor me rrjetë
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 30/1
Pesha neto 0.38 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Tema Back to school
Barcodi 8605040004388

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.34 x 0.47 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 12.26 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produkte të ngjashme