57.076.10 VEGAN - Përparese për kamariera

Stoku
4.889


Informatat themelore

Kodi 57.076.10
Model VEGAN
Përshkrimi Përparëse me xhep përpara dhe rrip beli
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/1
Pesha neto 0.14 kg
Materiali Poliestër i ricikluar, Pambuk i ricikluar
Gram 180 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Tema I reciklueshëm
Gjinia Unisex
Barcodi 8605040071144

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.34 x 0.2 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 7.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 621143100000