40.068.10 VERTIGO - ÇADËR PALOSËSE ME HAPJE DHE MBYLLJE AUTOMATIKE

Stoku
0
Mbërritja 6.000
21.09.24.


Informatat themelore

Kodi 40.068.10
Model VERTIGO
Përshkrimi Ombrellë me 8 panele, mekanizmi i hapjes është një kombinim metali dhe tekstil me fije qelqi, shtyllë metalike e zezë (Ø 11 mm), skajet plastike, dorezë e gomuar, mbulesë me rreshtim në ngjyrën e çadrës, rezistente ndaj erës
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 30/10/1
Pesha neto 0.40 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Barcodi 8605040074206

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.27 x 0.315 x 0.35 m
Pesha bruto e kutisë 12.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme