50.053.41 VISION POLO - Maicë pollo me shirit reflektues

S M L
Stoku 71 46 86


Informatat themelore

Kodi 50.053.41-S
Model VISION POLO
Përshkrimi Maicë pollo , 140g / m2, e qepur anash, fluoreshente, dy shirita reflektues në pjesën e përparme, dy në pjesën e pasme dhe një shirit në mëngë, çarje në anën, pjesën e pasme më të gjatë të këmishës, thurje të dyfishtë në fund, tre butona në ngjyrën e këmishës, buton rezervë, të përforcuar me një rrip përgjatë qafës dhe një thurje shtesë përgjatë shpatullës
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Neon yellow
Paketë 50/1
Pesha neto 0.19 kg
Materiali Poliester
Gram 140 g/m2
Performanca Dukshmëri e lartë
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605040009789

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.255 x 0.55 m
Pesha bruto e kutisë 10.28 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610990200000