VITA C - Eco paper ball pen

Pasqyra e stokut

10.173.10

Thirrje për çmim

Stoku
12693
Mbërritja 10.000 09.11.21.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 10.173.10
Model VITA C
Ngjyra Black
Dimensioni O 1 x 13.9 cm
Paketë 1000/50
Pesha neto 0.01 kg
shtypi Tampon, Shtyp digjital
materiali Përzierje plastike dhe kashte, Letër
lloji I produktit Stilolaps
tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040025888

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000 Copë
Përmasat e cartonit 0.312 x 0.178 x 0.436 m
Pesha bruto e kutisë 6.26 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës China
Kodi HS 960810920000