VITA ECO - Eco paper ball pen

Pasqyra e stokut

10.174.20

Thirrje për çmim

Stoku
1000
Mbërritja 10.000 09.11.21.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 10.174.20
Model VITA ECO
Ngjyra Blue
Dimensioni O 1 x 13.9 cm
Paketë 1000/50
Pesha neto 0.01 kg
shtypi Tampon, Shtyp digjital
materiali Përzierje plastike dhe kashte, Letër
lloji I produktit Stilolaps
tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040025932

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000 Copë
Përmasat e cartonit 0.317 x 0.183 x 0.44 m
Pesha bruto e kutisë 6.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës China
Kodi HS 960810920000