59.050.20 VIZOR - Vizir mbrojtës

Stoku
9.748


Informatat themelore

Kodi 59.050.20
Model VIZOR
Përshkrimi Visor për mbrojtjen e fytyrës, syve dhe organeve të frymëmarrjes nga pikat. Të dy anët e vizorit kanë një shtresë të veçantë që parandalon mjegullimin. Bërë nga material PET me cilësi të lartë. Trashësia: 0.2 mm. Madhësia universale. I shpejtë dhe i lehtë për tu instaluar. I përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Brendi SAFELAB
Ngjyra Blu
Paketë 280/1
Pesha neto 0.04 kg
Materiali Plastikë
Tema #staysafe
Barcodi 8605040054529

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 280 Copë
Përmasat e cartonit 0.465 x 0.39 x 0.67 m
Pesha bruto e kutisë 12.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 650610100000

Video

Produkte të ngjashme