59.079.10 VIZPRO - Vizir mbrojtës

Stoku
23.579


Informatat themelore

Kodi 59.079.10
Model VIZPRO
Përshkrimi Visor për mbrojtjen e fytyrës, syve dhe organeve të frymëmarrjes nga pikat. Të dy anët e vizorit kanë një shtresë të veçantë që parandalon mjegullimin. Bërë nga material PET me cilësi të lartë. Trashësia: 0.25 mm. Madhësia universale. I shpejtë dhe i lehtë për tu instaluar. I përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Brendi SAFELAB
Ngjyra Black
Paketë 50/1
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Plastikë
Tema #staysafe
Barcodi 8605040053836

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.27 x 0.3 x 0.555 m
Pesha bruto e kutisë 3.36 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 650610100000

Video

Produkte të ngjashme