14.174.71 WEBER DUO - Stilolaps me top dhe rul druri në një grup

Stoku
1.296


Informatat themelore

Kodi 14.174.71
Model WEBER DUO
Ngjyra Bezhë
Paketë 100/50/1
Pesha neto 0.15 kg
Materiali Bambus
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040035337

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.325 x 0.3 x 0.39 m
Pesha bruto e kutisë 16.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme