Promobox > Modele > Tekstil > Peshqir > WELLNESS 50

56.011.23 WELLNESS 50 - Peshqir për duar, 400 g/m2

Stoku
674
Mbërritja 3.000
10.09.24.


Informatat themelore

Kodi 56.011.23
Model WELLNESS 50
Përshkrimi Peshqir, 400 g / m2, pjesa për brendim 10 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra Blu Mbretërore
Paketë
Pesha neto 0.21 kg
Materiali Pambuk, Poliester
Gram 400 g/m2
Shtypi Sublimacion
Tema Sublimim
Barcodi 8605025659299

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.41 x 0.53 m
Pesha bruto e kutisë 11.66 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000

Produkte të ngjashme