52.013.10 WING - Duks me mëngë raglan dhe dekolte të rrumbullakët

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 117 163 0 0 614 211 27
Mbërritja 200
02.09.22.
1.000
02.09.22.
1.800
02.09.22.
1.300
02.09.22.
400
02.09.22.
200
02.09.22.


Informatat themelore

Kodi 52.013.10-XS
Model WING
Përshkrimi Duks, 260 g / m2, vrimë elastike rreth qafës, në mëngë dhe në fund, jakë e përforcuar me fjongo, qepje dekorative në jakë, qepje shtesë në jakë, mëngë, shpatulla dhe fund
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 25/5/1
Pesha neto 0.29 kg
Materiali Pambuk
Pajisje shtesë Etiketë lehtë e hjekshme
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605040007952

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.23 x 0.48 m
Pesha bruto e kutisë 8.32 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 611020910000

Produkte të ngjashme