52.006.10 WINNER - Duks me kapelë dhe zinxhir

XS S M L XL XXL
Stoku 122 737 1.419 1.003 1.160 535
Mbërritja 100
01.08.22.
100
01.08.22.
100
01.10.22.
400
01.08.22.
500
01.10.22.
1.200
01.08.22.
1.200
01.10.22.
1.200
01.08.22.
1.200
01.10.22.
800
01.08.22.
700
01.10.22.


Informatat themelore

Kodi 52.006.10-XS
Model WINNER
Përshkrimi Duks, 280 g / m2, dy xhepa përpara, duks me kapuç, mëngë elastike në mëngë dhe në fund, qepje shtesë në mëngë, shpatulla dhe fund, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.47 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605025673554

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.37 x 0.59 m
Pesha bruto e kutisë 10.92 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610220900000

Produkte të ngjashme