34.491.71 WOOL - Lesh druri për ambalazhim dhe mbrojtje të produktit

Stoku
449


Informatat themelore

Kodi 34.491.71
Model WOOL
Ngjyra Bezhë
Paketë 1
Pesha neto 9.20 kg
Tema Made in Europe, I reciklueshëm
Barcodi 8605040068397

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.45 x 0.8 m
Pesha bruto e kutisë 9.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.14 m3
Vendi i origjinës Italia
Kodi HS 440149000000

Produkte të ngjashme