34.283.10 YAPI - Set dhuratash biznesi

Stoku
3.591


Informatat themelore

Kodi 34.283.10
Model YAPI
Përshkrimi Komplet biznesi, stilolaps metalik, mbajtës çelësash dhe mbajtës vizitkarte
Ngjyra E zezë
Paketë 40/10/1
Pesha neto 0.14 kg
Materiali Metal
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040003459

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.38 x 0.148 m
Pesha bruto e kutisë 7.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 481960000000

Produkte të ngjashme