57.048.11 YETI - Jakne me kapelë

S M L XL XXL 3XL
Stoku 98 239 379 506 220 41


Informatat themelore

Kodi 57.048.11-S
Model YETI
Përshkrimi Jakne, jakë e lartë, kapëse zinxhiri mbi zinxhir, dy xhepa në gjoks me zinxhirë, katër xhepa përpara, një xhep brenda, rrip velcro për të rregulluar gjerësinë në fund të mëngëve, mëngë ranfl eu për mbrojtje shtesë nga zinxhiri i brendshëm i ftohtë dhe i fshehur pjesa e pasme për qasje më të lehtë kur printoni
Brendi EXPLODE
Ngjyra Dark gray
Paketë 10/1
Pesha neto 0.98 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Performanca I papërshkueshëm nga uji, I papërshkueshëm nga ERA
Gjinia Unisex
Barcodi 8605040012659

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.42 x 0.49 x 0.575 m
Pesha bruto e kutisë 11.16 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000