40.057.10 ZEUS PLUS - ÇADËR ME HAPJE AUTOMATIKE

Stoku
1.053


Informatat themelore

Kodi 40.057.10
Model ZEUS PLUS
Përshkrimi Çadër me 8 panele, shtyllë metalike e zezë (Ø 10 mm), dorezë e lakuar plastike në ngjyrë kanavac, majë metalike dhe skajet
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 25
Pesha neto 0.37 kg
Materiali Poliester
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040044841

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.175 x 0.19 x 0.93 m
Pesha bruto e kutisë 9.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme