22.047.10 ZIPPO SET 50R - Kuti dhuratash me benzinë, strall dhe hapësirë ​​për shkrepës

Stoku
403


Informatat themelore

Kodi 22.047.10
Model ZIPPO SET 50R
Brendi ZIPPO
Ngjyra E zezë
Paketë 16/1
Pesha neto 0.18 kg
Barcodi 8605040051917

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 16 Copë
Përmasat e cartonit 0.265 x 0.175 x 0.385 m
Pesha bruto e kutisë 3.34 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës USA
Kodi HS 360610000000