37.693.10 ALFA CL - USB Type-C / Lightning kabel per mbushje dhe transfer the shenjave

Stoku
4.006


Informatat themelore

Kodi 37.693.10
Model ALFA CL
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 500/50/1
Pesha neto 0.03 kg
lloji I produktit Dalje, Input Type-C
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040079935

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.326 x 0.395 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 14.90 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000

Produkte të ngjashme