34.264.10 CHELSEA - ÇANTË BIZNESI

Stoku
4.584
Mbërritja 8.480
14.07.23.


Informatat themelore

Kodi 34.264.10
Model CHELSEA
Përshkrimi Çantë shpine me dy ndarje, ndarje laptopi me madhësi 15 ", dy xhepa përpara me zinxhirë dhe dy xhepa anës rrjetë
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.84 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Najloni
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605025689838

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.44 x 0.53 m
Pesha bruto e kutisë 9.44 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produkte të ngjashme