40.058.10 FIORE - ÇADËR PALOSËSE ME HAPJE DHE MBYLLJE AUTOMATIKE

Stoku
0
Mbërritja 8.010
05.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.058.10
Model FIORE
Përshkrimi Çadër me 8 panele, kornizë metalike dhe tekstil me fije qelqi, bosht metalik të zi (Ø 11 mm), maja metalike, dorezë të zezë të gomuar, qese vetë-pëlhure
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 30/10/1
Pesha neto 0.37 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Barcodi 8605040075852

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.28 x 0.31 x 0.31 m
Pesha bruto e kutisë 11.58 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme