34.591.71 HAITI - A5 notes

Stoku
4.894


Informatat themelore

Kodi 34.591.71
Model HAITI
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura dhe brez elastik
Ngjyra Bezhë
Paketë 40/20
Pesha neto 0.33 kg
Materiali Letër
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040084212

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit 0.335 x 0.2 x 0.485 m
Pesha bruto e kutisë 13.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme