58.120.11 HAMMER STRETCH JACKET - Xhaketë pune

48 50 52 54 56 58 60
Stoku 0 0 0 0 0 0 0
Mbërritja 80
13.09.24.
220
13.09.24.
480
13.09.24.
580
13.09.24.
360
13.09.24.
200
13.09.24.
100
13.09.24.


Informatat themelore

Kodi 58.120.11-48
Model HAMMER STRETCH JACKET
Përshkrimi Xhaketë, 260g/m2, kanavacë, përshtatje komode dhe rezistencë e lartë, jakë e lartë, kapak xhepi i mbyllur me shirita velcro, pranga elastike për rehati, pika të theksuara të përforcuara me poliestër 600D (xhepa, supe, bërryla), paneli i pasmë më i gjatë se përpara, dy xhepa gjoksi me kapak, dy xhepa anash, ndarje funksionale shtesë për veglat, detaje reflektuese, etiketë firme brenda
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/1
Pesha neto 0.67 kg
Materiali Pambuk, Poliester
Kolekcija HAMMER
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605040096529

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 13.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620332100000