58.021.11 HAMMER VEST - Jelek pune për punëtor

S M L XL XXL 3XL
Stoku 26 0 347 466 319 217
Mbërritja 100
01.09.24.
600
01.09.24.
800
01.09.24.
700
01.09.24.
600
01.09.24.
200
01.09.24.


Informatat themelore

Kodi 58.021.11-S
Model HAMMER VEST
Përshkrimi Jelek, 270 g / m2, endje kanavacë, jakë të lartë, përforcime poliestër 600D në vende të ekspozuara ndaj konsumit më të madh, gjashtë xhepa para, përfshirë një xhep të telefonit celular dhe dy xhepa me zinxhirë, një xhep të brendshëm, shirita velcro në pjesën e pasme për të rregulluar gjerësinë në bel, zinxhir i fshehur i brendshëm në anën e pasme për qasje të lehtë kur printoni
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 10/1
Pesha neto 0.65 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605040013090

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.46 x 0.26 x 0.65 m
Pesha bruto e kutisë 7.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme