40.065.10 HOFFMAN - ÇADËR ME HAPJE AUTOMATIKE

Stoku
541


Informatat themelore

Kodi 40.065.10
Model HOFFMAN
Përshkrimi Çadër me 8 panele, dorezë druri, mekanizëm hapjeje tekstil me fije qelqi, maja prej druri, skajet dhe shtylla (Ø 14 mm)
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 20/10
Pesha neto 0.53 kg
Materiali Bambus, Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040055397

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.23 x 0.18 x 0.91 m
Pesha bruto e kutisë 11.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000