44.137.10 LARS - Filxhan guri me kapak dhe mbajtëse prej bambusë, 340 ml

Stoku
1.685
Mbërritja 2.520
10.10.24.


Informatat themelore

Kodi 44.137.10
Model LARS
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 36/1
Pesha neto 0.38 kg
Kapaciteti 340 ml
Materiali Bambus, Keramikë
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040052259

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.28 x 0.43 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 14.34 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200210000