34.501.23 REMY - Set për shkrim dhe vizatim

Stoku
3.510


Informatat themelore

Kodi 34.501.23
Model REMY
Ngjyra Blu Mbretërore
Paketë 200/50/1
Pesha neto 0.07 kg
Materiali Plastikë
Shtypi Shtyp digjital
Tema Back to school
Barcodi 8605040036518

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.48 x 0.36 x 0.68 m
Pesha bruto e kutisë 15.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000