57.057.10 RIDER WOMEN - Jakne softshell me kapelë për femra

S M L XL XXL
Stoku 126 113 123 97 61


Informatat themelore

Kodi 57.057.10-S
Model RIDER WOMEN
Përshkrimi Jakne softshell me kapelë për femra, pranga elastike me rregullues të kapuçit, dy xhepa para me zinxhir dhe një xhep në gjoks, të gjitha zinxhirët janë të papërshkueshëm nga uji, hapja e gishtit të madh në mëngë, ana e pasme më e gjatë se pjesa e përparme
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.36 kg
Materiali Softshell, Poliester
Performanca I përshkueshëm nga avulli, Membrana TPU, I papërshkueshëm nga uji
Shtypi Sito shtyp
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605040024508

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.385 x 0.26 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 8.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000