58.065.10 ROVER - Pantallona pune elastike

48 50 52 54 56 58 60
Stoku 0 0 0 0 0 0 0
Mbërritja 240
15.09.24.
300
23.08.24.
600
15.09.24.
600
23.08.24.
700
15.09.24.
800
23.08.24.
700
15.09.24.
900
23.08.24.
480
15.09.24.
600
23.08.24.
280
15.09.24.
300
23.08.24.
100
15.09.24.
150
23.08.24.


Informatat themelore

Kodi 58.065.10-48
Model ROVER
Përshkrimi Pantallona pune streçe prej twilli 210 g/m2, pëlhurë streçe në pjesën e pasme dhe gjurit, brez elastik në bel për rehati shtesë, dy xhepa përpara, dy xhepa mbrapa dhe një xhep anësor me shumë përdorime, përforcim me qepje të trefishtë
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.48 kg
Barcodi 8605040060988

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.39 x 0.25 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 11.04 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620343110000