58.081.10 SQUAD - Atlete pune me prerje të ulët për femra OB SRC

36 37 38 39 40 41
Stoku 0 6 0 0 5 12
Mbërritja 10
26.07.24.
50
26.07.24.
70
26.07.24.
70
26.07.24.
10
10.09.24.
10
10.09.24.


Informatat themelore

Kodi 58.081.10-36
Model SQUAD
Përshkrimi Pjesa e sipërme e këpucëve: rrjetë e butë dhe sintetike Shtroja: shkumë memori Skechers Sholla: rezistente ndaj rrëshqitjes Përmasat: 36, 37, 38, 39, 40, 41 Paketimi: 6/1
Brendi SKECHERS
Ngjyra E zezë
Paketë 1
Pesha neto 0.85 kg
Gjinia Femra
Standardi i këpucëve OB
Standard EN ISO 20347, Certifikata CE
Barcodi 8605040060179

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 6 Copë
Përmasat e cartonit 0.375 x 0.32 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 5.66 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 640411000000