37.620.10 STRADA - Kabllo USB për mbushje 3 në 1, gjatësi 1 m

Stoku
956


Informatat themelore

Kodi 37.620.10
Model STRADA
Përshkrimi Kablloja USB 3 në 1 është e përshtatshme për iPhone dhe Android
Ngjyra E zezë
Paketë 300/100/1
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Gomë
lloji I produktit Dalja Type-c, Input micro USB
Shtypi Tampon
Barcodi 8605040020708

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 300 Copë
Përmasat e cartonit 0.295 x 0.225 x 0.44 m
Pesha bruto e kutisë 7.38 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000

Produkte të ngjashme