58.055.20 TOTAL - Set i papërshkueshëm nga uji për shiun

M L XL XXL 3XL
Stoku 376 387 210 350 0
Mbërritja 20
30.01.24.
20
30.01.24.
180
30.01.24.
40
30.01.24.
40
30.01.24.


Informatat themelore

Kodi 58.055.20-M
Model TOTAL
Përshkrimi Komplet i papërshkueshëm nga uji për shi - xhaketë dhe pantallona
Brendi LMA
Ngjyra Blu
Paketë 20/1
Pesha neto 0.96 kg
Performanca I papërshkueshëm nga uji, I papërshkueshëm nga ERA
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 3473831996564

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.3 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 20.24 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620333100000