37.960.10 TWIST PAD - Mouse pad dhe karikues wireless, 15W

Stoku
1.047


Informatat themelore

Kodi 37.960.10
Model TWIST PAD
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 50/1
Pesha neto 0.17 kg
Kapaciteti 15 W
Materiali RPET
lloji I produktit Input Type-C
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Sito shtyp
Tema Rpet
Barcodi 8605040049679

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.23 x 0.255 x 0.49 m
Pesha bruto e kutisë 9.42 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440909000