10.196.10 VITA COLOR - Laps kimik plastik eco

Stoku
13.511


Informatat themelore

Kodi 10.196.10
Model VITA COLOR
Ngjyra E zezë
Paketë 1000/50
Pesha neto 0.01 kg
Materiali Përzierje plastike dhe kashte, Letër
lloji I produktit Stilolaps
Shtypi Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040051801

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.22 x 0.4 m
Pesha bruto e kutisë 7.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960810920000

Produkte të ngjashme