58.038.10 WHALE - Këpucët e punës me prerje të lartë S3 SRC

39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Stoku 9 13 16 10 17 30 9 7 16 4


Informatat themelore

Kodi 58.038.10-39
Model WHALE
Përshkrimi Pjesa e sipërme e këpucës: mikrofibër me cilësi të lartë që ajroset dhe i papërshkueshëm nga uji + futje reflektuese + najlon + sistem ajri “PROAIR” i papërshkueshëm nga uji dhe SISTEM I STABILITETIT të thembra Rreshtimi: ajroset me përshkueshmëri të lartë të avullit Kapaku i shputës: kompozit Pjesa e mesme: tekstil kundër shpuarjes Thërrmoni: Fushat me densitet të dyfishtë poliuretani: MEMORY FOAM
Brendi BICAP
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 1.53 kg
lloji I produktit Kapak i përbërë i gishtave
Tema Made in Europe
Gjinia Për meshkuj
Standardi i këpucëve S3
Standard EN ISO 20345, Certifikata CE
Barcodi 8605040056691

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.52 x 0.36 x 0.68 m
Pesha bruto e kutisë 16.22 kg
Vëllimi I kutisë 0.13 m3
Vendi i origjinës Italia
Kodi HS 640291100000